Pytania? Pozostańmy w kontakcie.
InterLaw Sp. z o.o.
ul. Pszczyńska 44a, 44-100 Gliwice
biuro@kancelariaszczodry.pl
Telefon: +48 532 198 504
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725
DLA FIRM I PRZEDSIĘBIORCÓW

Szczodry
Obsługa Prawna

Kompleksowa obsługa prawna Twojej firmy przez Kancelaria Szczodry. Uzyskaj dostęp do aplikacji zgłoszeniowej, przesyłaj dokumenty do weryfikacji lub opracowania, przeprowadzaj telefoniczne konsultacje prawne. Zabezpiecz swój interes na przyszłość.

Aplikacja Kancelaria Szczodry

System do obsługi zgłoszeń oraz utrzymywania kontaktu w ramach usługi Szczodry Obsługa Prawna.

Zgłoszenia elektroniczne

Usługa zapewnia Ci nielimitowane konsultacje prawne w każdym zakresie.

Telefoniczne Konsultacje Prawne

Korzystaj z rozmowy telefonicznej z prawnikiem lub specjalistą w ramach dostępnego ryczałtu.

PLAN #KANCELARIASZCZODRY

Prosta forma rozliczenia.
Po prostu.

W ramach jednej opłaty (subskrypcji) otrzymujesz wszystko, co wyszczególnione zostało w tabeli. Usługa uruchamiana jest automatycznie, przez zamawiającego oraz aktywna jest natychmiast po wniesieniu pierwszej opłaty.

Szczodry
Obsługa Prawna *
799,90 cena brutto / miesięcznie
Szczodry Obsługa Prawna dla Twojej firmy:
  • dostęp do Aplikacji 24/7
  • nielimitowane konsultacje prawne (zgłoszenia)
  • do 2 godzin pracy prawnika obsługującego Twoje zapytania
  • możliwość ustanowienia wielu użytkowników
  • zlecanie dokumentów do analizy
  • opracowywanie dokumentów dla Twojej firmy
  • członkostwo w Kancelaria Szczodry Alert!
Subskrybuj

* dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz podmiotów prawnych, których przychód w roku ubiegłym nie przekroczył 1 (jednego) miliona złotych brutto.

Dodatkowo - zależności od czasu pracy
369,00 zł cena brutto za godzinę
Dodatkowa usługa po wykorzystaniu limitu Szczodry Obsługa Prawna:
  • opłata naliczana za każdą dodatkową godzinę pracy prawnika w systemie teleinformatycznym Aplikacja Kancelaria Szczodry
Kiedy zostanie uruchomiona usługa?

Podstawowa usługa Szczodry Obsługa Prawna uruchamiana jest automatycznie po utworzeniu konta w Aplikacji Kancelaria Szczodry oraz wniesieniu pierwszej opłaty. Usługa aktywowana jest w ciągu kilku minut bez względu na porę dnia i godzinę zamówienia.

Co obejmuje usługa Szczodry Obsługa Prawna?

Usługa obejmuje wszystkie czynności wyszczególnione w tabeli. Skrócony odpis regulaminu wyjaśniający funkcjonowanie usług umieszczony został na stronie internetowej. Pełny regulamin udostępniony został w procesie składania zamówienia.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Faktura VAT generowana jest automatycznie po przetworzeniu każdej płatności. Faktura VAT wraz z potwierdzeniem płatności wysyłana jest na główny adres e-mail właściciela konta oraz dostępna jest w Aplikacji Kancelaria Szczodry.

Co oznaczają nielimitowane konsultacje prawne (zgłoszenia)?

Nielimitowane konsultacje prawne (zgłoszenia) są funkcjonalnością w ramach usługi Szczodry Obsługa Prawna. W ramach tego rozwiązania możesz wysyłać nieograniczoną ilość zgłoszeń z pytaniami prawnymi do Kancelarii Szczodry, na które otrzymasz odpowiedź nie później niż w ciągu 48 godzin. W przypadku, gdy wyślesz zapytanie, bez konieczności analizy dokumentów nie będziemy liczyć czasu pracy pełnomocnika, który będzie udzielał odpowiedź na Twoje wątpliwości. Czas pracy pełnomocnika w systemie teleinformatycznym Aplikacja Kancelaria Szczodry jest liczony za analizę dokumentów, konieczność sporządzenia dokumentów, telefoniczne konsultacje prawne i inne czynności niestanowiące wyłącznie odpowiedzi na Twoje pytanie.

Kiedy liczony jest czas pracy prawnika w Aplikacji?

Usługa Szczodry Obsługa Prawna zapewnia do 2 godzin pracy pełnomocnika. Czas ten będzie liczony za pośrednictwem Aplikacji Kancelaria Szczodry wyłącznie w przypadku, gdy Twoje zgłoszenie będzie wymagało analizy dokumentów, opracowania dokumentu lub będzie przeprowadzana telefoniczna konsultacja prawna. W przypadku udzielania odpowiedzi na zgłoszenia bez konieczności analizy dokumentów, Twój czas nie będzie pomniejszany lub nie będą naliczane opłaty dodatkowe (usługa dodatkowa).

Co się stanie, gdy usługa nie zostanie opłacona?

Jeśli usługa Obsługa Prawna Szczodry nie zostanie opłacona lub odnowiona możesz w dalszym ciągu posiadać dostęp do Aplikacji Kancelaria Szczodry, ale nie obsłużymy Twoich zgłoszeń. W celu obsługi wysłanego zgłoszenia, na chwilę jego obsługi, usługa musi być aktywna i opłacona.

#kancelariaszczodry

Obsługa prawna Twojej firmy
tak prosta, jak to możliwe.

Zobacz, jak łatwo rozpocząć współpracę i zabezpieczyć Twój interes prawny. Online, bez okresu wypowiedzenia umowy. Dostęp do Aplikacji Kancelaria Szczodry w kilka chwil.

Dołącz do Klientów Kancelarii Szczodry. Obsługa prawna Twojej firmy w jednym miejscu.

Dołącz do Klientów

1. Utwórz bezpłatne konto w Aplikacji

Utwórz konto swojej firmy w Aplikacji Kancelaria Szczodry. Wprowadź niezbędne dane oraz potwierdź swój adres e-mail.

2. Rozpocznij subskrypcję usługi

Przystąp do subskrypcji usługi i uzyskaj natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcjonalności Szczodry Obsługa Prawna.

3. Korzystaj! Twoje zgłoszenia nie mają limitu

Rozpocznij korzystanie z usługi! Pamiętaj konsultacje prawne (zgłoszenia) są bez limitu. Zarządzaj obsługą prawną swojej firmy w jednym miejscu.

W ramach subskrypcji otrzymujesz do 2 godzin pracy prawnika lub specjalisty miesięcznie (konsultacje prawne są nielimitowane). W przypadku, gdy będziesz wymagał większego zaangażowania możesz podpisać dodatkową umowę ramową (odpłatna dodatkowo za faktyczny czas prawnika lub specjalisty). 

Korzystaj

1. Nielimitowane konsultacje prawne (zgłoszenia)

Możesz wysłać dowolną ilość zgłoszeń, celem uzyskania konsultacji prawnej. Sprawdź, jak szybko odpowiadamy!

2. Telefoniczne konsultacje prawne

Przeprowadzaj konsultacje telefoniczne z prawnikami lub specjalistami (w zależności od zakresu sprawy) w ramach ryczałtu obsługi prawnej.

3. Opracowanie i analiza dokumentów

Zlecaj analizę dokumentów lub ich opracowanie w ramach Twojego limitu (ryczałt): umowy, regulaminy, wnioski, formularze, dokumentacja, reklamacje, wezwania do zapłaty, pisma procesowe i inne.

4. Kompleksowa i pełna obsługa prawna

Nie wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć. Dlatego możesz zlecić obsługę prawną każdej sprawy po wcześniejszym kontakcie z Sekretariatem lub poprzez zgłoszenie w Aplikacji.

Zarządzanie usługą odbywa się z poziomu Aplikacji. Obsługa prawna Twojej firmy w jednym miejscu.

Zarządzaj

1. Dodaj wielu użytkowników

Do usługi możesz przypisać dowolną ilość użytkowników, którzy będą mieli możliwość korzystania z usługi, w ramach jednego konta.

2. Obsługa prawna w jednym miejscu

W Aplikacji masz dostęp do historii Twoich zgłoszeń (konsultacji prawnych) oraz bieżący podgląd w zlecone w prowadzenie sprawy.

Dostęp do usług dodatkowych odbywa się za pośrednictwem Aplikacji i jest nieograniczony.

Dodatkowo

1. Dostęp do Kancelaria Szczodry Alert!

Co najmniej raz w miesiącu bieżąca informacja prawna o zmianach w systemie prawnym. To Ty wybierasz kategorie prawa, które będziemy dla Ciebie monitorować, analizować i informować o zmianach.

2. Dostęp do formularzy i wzorów pism

Swobodny dostęp do interaktywnych formularzy ZUS oraz wzorów odwołań, pism procesowych, innych pism w zakresie prawa zabezpieczenia społecznego.

KONTAKT Z SEKRETARIATEM

Porozmawiajmy.

Podejmij kontakt z Sekretariatem w celu omówienia oferty lub zadania dodatkowych pytań. Wszystko staje się prostsze, kiedy rozmawiamy.